"Děkuji za velmi hezký Táboráček, děti byly velice nadšené a moc se jim líbil." Renata Novotná, matka dítěte z příměstského tábora Táboráček

TÁBORÁČEK 2019 - příměstský tábor

Datum konání: 26.08.2019 - 30.08.2019

Začátek akce: 08:00

Konec akce: 17:00

Adresa: Praha 1 Tyršův dům

MČ Praha 1 uspořádala prázdninový příměstský tábor s nabitým programem. Na děti čekaly hry, soutěže, pobyt v přírodě, jízda vlakem, trampské osady, potoky a šplhání po stromech a další super aktivity. 

Letošní téma tábora bylo cestování časem. Postupně jsme se ocitli v pravěku, starověku, středověku, novověku a nakonec v budoucnosti. V Prokopském údolí jsme odlévali stopy dinosaurů, které se opravdu vydařili. Další den jsme jeli vlakem na Zbraslav, kde jsme navštívili Keltské opidum Závist a prohlédli zvířátka v mini ZOO. Opekli jsme si buřty v tramské osadě a nakonec hledali zlato. Počasí nám přálo tak jsme se byli zvlažit na koupališti Stírka a zahráli si hry v parku Stromovka. Poslední den v budoucnosti nám v Planetáriu Praha promítli krásný naučný film Polaris. Nakonec táboru všichni obdrželi diplomy a maličkosti od MČ Praha 1, Chupa Chups a Medinexu.

Budeme se těšit na příští léto! Ahoj!

 

 

 Táboráček_pozvánka

 

 

Výstaviště Praha
Český rybářský svaz
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Decathlon
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu
runczech
Ruce na prsa
Ministerstvo zěmědelství
Všeobecná zdravotní pojišťovna
I'm fit
Národní informační centrum pro mládež
Czech on Board with Myanmar
Sokol
Praha 7