"Děkuji Vám zejména za možnost, účastnit se již tradičně Meziškolní konference. Konference je pro studenty přínosem a dobrou praxí. Zároveň dovolte ocenit vždy vysokou společenskou a organizační úroveň konferencí." RNDr. Hana Pokorná, ředitelka Pražského humanitního gymnázia

Rybářský příměstský tábor

Datum konání: 10.08.2020 - 14.08.2020

Začátek akce: 08:00

Konec akce: 17:00

Adresa: Praha 1 Tyršův dům

Uložit do Google kalendáře

Rybářský příměstský tábor

pro děti 8-15 let

Termín: 10 - 14.8.2020

Cena včetně oběda, pití, krmení a jízdného 4.900,- Kč

 

Chcete vašim dětem dopřát nevšední zážitky spojené s rybolovem a přírodou? Náš příměstský rybářský tábor nabízí bohatý program zaměřený na vše okolo rybaření. Děti se tak seznámí pod vedením zkušeného rybáře hravou a srozumitelnou formou s různými technikami lovu, přípravou rybolovného místa, krmením, vázáním koncových montáží, ovládáním člunu a dalšími dovednostmi. To vše v krásném prostředí okolo rybníků a řek spojené s dalšími zábavnými aktivitami, hrami a koupáním. Tábor je vhodný jak pro začátečníky, tak i zkušenější rybáře a rybářky. Vlastní prut podmínkou.

 

Vedoucí: Patrik Vojtíšek je povoláním herec a vášnivý rybář s 40ti letou praxí. Ovládá téměř všechny techniky rybolovu jak na řekách, tak na stojatých vodách  které vyhledává po  celý rok.  Specializuje se na feeder a kaprařinu, avšak v pozadí nezůstává ani přívlač či lov dravých ryb různými technikami. O rybaření mluvil např. v Rádiu Junior Českého rozhlasu či na přednášce pro základní školu. Kromě lovu umí rybu i skvěle připravit na talíř a role rybáře je mu souzena i v dětském divadelním představení. 

 

Partneři: MZE, Decathlon

Registrace na akci

Fotogalerie

Výstaviště Praha
Český rybářský svaz
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Decathlon
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu
Ruce na prsa
Ministerstvo zěmědelství
Všeobecná zdravotní pojišťovna
I'm fit
Národní informační centrum pro mládež
Czech on Board with Myanmar
Sokol
Praha 7