"Děkuji Vám zejména za možnost, účastnit se již tradičně Meziškolní konference. Konference je pro studenty přínosem a dobrou praxí. Zároveň dovolte ocenit vždy vysokou společenskou a organizační úroveň konferencí." RNDr. Hana Pokorná, ředitelka Pražského humanitního gymnázia

Festival za školou

Datum konání: 25.09.2013

Začátek akce: 13:00

Konec akce: 18:00

Adresa: Spojovací, Praha-Praha 9

Hudební festival studentských kapel proběhl ve středu odpoledne v útrobách SOU Učňovská 1 v Praze. Na hlavní stage mimo jiné zahrály kapely UGC, 20 minutes nebo AcademiX Girls.

Kromě toho festival nabídnul i řadu workshopů. V Radio akademii si studenti mohli vyzkoušet živé vysílání v radiu. Výtvarně nadaní jedinci a nadšenci DIY kultury si vyzkoušeli street art s Korem, kde si vyrobili své návrhy na šablony a přestříkali si je na trička, školní desky nebo přímo na panely.

Freestyle cirkus ukázal své umění, co se týče městských sportů a každý si zaházel s hakisákem nebo se prošel po flatlině. Jako vzpomínka na festival posloužily bláznivé fotografie z fotobudky, kde se lidé fotili s hlavními hrdiny Pobřežní hlídky.

Na své si přišli i fanoušci klasické fotografie - v Polaroid Love totiž zachycovali celkové dění na Festivalu za školou. Už teď se těšíme na další ročník!

Výstaviště Praha
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Decathlon
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu
Ruce na prsa
Všeobecná zdravotní pojišťovna
I'm fit
Národní informační centrum pro mládež
Czech on Board with Myanmar
Sokol
Praha 7