"Dovolte, abych vám poděkovala za skvěle organizačně i obsahově připravenou 8. Meziškolní konferenci. Oceňujeme zejména příjemnou, tvůrčí atmosféru a možnost diskuse. Pro naše studentky a studenty jsou tato setkání přínosem a inspirací pro další práci. Rádi se budeme konferencí účastnit i v příštích letech. Děkujeme rovněž za zaslané fotografie, reportáže i prezentace." RNDr. Hana Pokorná, ředitelka Pražského humanitního gymnázia

AHOY JARO! 2

Datum konání: 25.03.2018

Začátek akce: 14:00

Konec akce: 17:00

Adresa: Tyršovo nádvoří Praha 1

Už podruhé jsme řekli jaru AHOY!

Velikonoční rodinné odpoledne pořádané pro MČ Praha 1 v Michnově paláci a Tyršově domě. Na ty nejmenší čekala MiniDisco show s Dádou Patrasovou a také akrobatické pouliční představení Malíři v podání Bratrů v tričku. Folklórní soubor Lučinka a taneční škola Betty vystoupily s velikonočním programem.

V Tyršově domě a Michnově paláci byly tvořivé dílny a workshopy plné jarní a velikonoční tématiky. Děti si mohly uplést velikonoční pomlázky nebo obarvit kraslice. Dětmi oblíbené malování na obličej a bohatá tombola nesměly chybět!

Zajímavým zpestřením odpoledne byla prohlídka policejního vozu. Svůj nápaditý program měli na nádvoří Tyršova domu také dobrovolní hasiči.

 
 Video 
 
Reportáž
 
Výstaviště Praha
Český rybářský svaz
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Decathlon
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu
Ruce na prsa
Ministerstvo zěmědelství
Všeobecná zdravotní pojišťovna
I'm fit
Národní informační centrum pro mládež
Czech on Board with Myanmar
Sokol
Praha 7