"Děkuji Vám zejména za možnost, účastnit se již tradičně Meziškolní konference. Konference je pro studenty přínosem a dobrou praxí. Zároveň dovolte ocenit vždy vysokou společenskou a organizační úroveň konferencí." RNDr. Hana Pokorná, ředitelka Pražského humanitního gymnázia

Příměstský rybářský tábor pro děti 8 - 15 let

Datum konání: 19.07.2021 - 23.07.2021

Začátek akce: 08:00

Konec akce: 17:00

Adresa: Tyršův dům Praha 1

Příměstský rybářský tábor udělá z každého dítěte od 8 do15 let skutečného rybáře či rybářku! Kdo projde přípravou pod vedením Patrika a Jardy a udělá závěrečnou zkoušku, získá též členství v Českém rybářském svazu. Dopřejte nevšední zážitky spojené s rybolovem a přírodou Vašim dětem. Náš příměstský tábor nabízí bohatý program zaměřený na vše okolo rybaření. Děti se tak seznámí pod vedením zkušeného rybáře hravou a srozumitelnou formou s různými technikami lovu, přípravou rybolovného místa, krmením, vázáním koncových montáží, ovládáním člunu a dalšími dovednostmi. To vše v krásném prostředí okolo rybníků a řek spojené s dalšími zábavnými aktivitami, hrami a koupáním. Tábor je vhodný jak pro začátečníky, tak i zkušenější rybáře a rybářky. Vlastní prut podmínkou.

Cena včetně krmení ryb i dětí, pití a jízdného 4.900,- Kč

Vedoucí:

Patrik Vojtíšek je povoláním herec a vášnivý rybář s 40ti letou praxí. Ovládá téměř všechny techniky rybolovu jak na řekách, tak na stojatých vodách, které vyhledává po celý rok. Specializuje se na feeder a kaprařinu, avšak v pozadí nezůstává ani přívlač či lov dravých ryb různými technikami. O rybaření mluvil např. v Rádiu Junior Českého rozhlasu či na přednášce pro základní školu. Kromě lovu umí rybu i skvěle připravit na talíř a role rybáře je mu souzena i v dětském divadelním představení. 

Jarda Kula je milovník přírody a rybářského sportu, což ho v mládí dovedlo až ke studiu na přírodovědné fakultě. Vědu si ponechal už jen jako koníček, proto rád k zážitkům z rybaření přidává i povídání o okolní havěti. V rybaření si poradí s jemným chytáním na spláveček až po chytání štik na mušku, takže ho nezaskočí snad žádný z dětských dotazů. Jak dostat širokou veřejnost a hlavně mladou generaci k rybaření a do přírody ho vedlo k vývoji vlastní směsi na ryby, která má široké možnosti použití a rybolov je od začátku i pro začátečníky skvělým zážitkem. Jeho motto „ Svěřte nám děti, vrátíme vám rybáře:)“.

Partneři: Ministerstvo zemědělství, Decathlon Černý most, Středočeský rybářský svaz, Pustil.cz

 

Jsme slavní! Natáčeli jsme v Českém rozhlase rozhovor o našem Příměstském rybářském táboře spolu s Jardou a Patrikem a s královnou ryb Valentýnkou. Fotky zde a záznam vysílání ze soboty 12.června v Klubu Rádia Junior: 

 
Klub Rádia Juniorrybolov. I rybolov patří mezi sportovní disciplíny, ve kterých se pořádají nejrůznější mistrovství. Jak správně nalákat rybu, kde chytat, jaké jsou rybářské techniky a co si sebou vzít, abychom měli z rybolovu radost? To vše probereme s našimi hosty - 8 letou Valentýnou, držitelkou titulu "Královna ryb," instruktorem Patrikem Vojtíškem a Jaroslavem Kulou, rybím specialistou. Moderuje Jiří Kohout.

 

        

 

 

 

Rybářský tábor 2021 - VIDEO - 1. den

 

Rybářský tábor 2021 - VIDEO - 2. den

 

Rybářský tábor 2021 - VIDEO - 3. den

 

Rybářský tábor 2021 - VIDEO - 5. den

 

Výstaviště Praha
Český rybářský svaz
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
Decathlon
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu
runczech
Ruce na prsa
Ministerstvo zěmědelství
Všeobecná zdravotní pojišťovna
I'm fit
Národní informační centrum pro mládež
Czech on Board with Myanmar
Sokol
Praha 7